Na úvodní stránku
Nacházíte se: 
 

Pojištění majetku

SV_CZ 
 

Nejkrásnějším místem na světě je Váš vlastní domov. V něm má každý prostor pro své nápady, pro radost a pocit bezpečí. V domově svých snů se každý cítí dobře. Většina z nás investuje spoustu času a především peněz do realizace svých životních plánů - ať už se jedná o byt nebo rodinný dům, v nájmu nebo v osobním vlastnictví. Především proto, abychom se doma cítili příjemně a mohli si vše zařídit k obrazu svému. Aby byl svět mezi Vašimi čtyřmi stěnami finančně zajištěn, nabízí pojišťovna Merkur optimální řešení.

Domácnost: Můžete si pojistit kompletní obsah Vašeho bytu a rodinného zázemí. Patří sem všechny movité věci, které máte ve svém vlastnictví a které slouží k soukromému užívání. Jedná se např. o zařízení, elektrické přístroje nebo oblečení.

Rodinný dům: Pojištění se vztahuje na budovu a její součásti jako jsou podlahy, obložení, pevně zabudované příčky nebo dělení místností, elektrické a plynové instalace, topná nebo sanitární zařízení. Vedlejší budovy jako garáže jsou rovněž pojištěny.

Podlaží: Pojištěna je budova a její součásti na Vámi obývaném podlaží, obložení, pevně zabudované příčky a dělení místností.

Stáhnout prospekt

 

 
 
Kontakty Zákaznická linka
+420 222 980 955
office@merkur-pojistovna.cz
 
 
Servis-Point
 
Získaná ocenění:AAA 2016
 
 
Red Dot