Na úvodní stránku
Nacházíte se: 
 

Rakouská pojišťovna Merkur Versicherung rozšiřuje svou obchodní činnost na území České republiky

Gerald Kogler and Karolína Plíšková 
 

Skupina Merkur rozšiřuje svou nabídku pojistných produktů a aktivity spojené se zdravým životním stylem na další evropský trh: v České republice jsou prvními klientkami pojišťovny Merkur úspěšné tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy.

 

Merkur je nejstarší pojišťovnou v Rakousku a od svého založení v roce 1798 v Grazu se řadí k předním a nejinovativnějším zdravotním pojišťovnám ve střední Evropě. 25 let po založení své první dceřiné společnosti mimo území Rakouska, vstupuje pojišťovna Merkur na další středoevropský trh. Po Slovinsku, Chorvatsku, Bosně, Hercegovině a Srbsku je společnost nově zastoupena také v Praze.

Nabídka pojišťovny Merkur pro českou klientelu zahrnuje komplexní produkty soukromého zdravotního pojištění, úrazového pojištění a pojištění majetku. Velký důraz klademe na poskytování rozsáhlých preventivních programů pro dospělé a děti, se zaměřením na péči o tělesné a duševní zdraví. S tímto cílem byla v České republice, stejně jako v dalších zemích skupiny Merkur, založena dceřiná společnost rakouské firmy „Merkur Lifestyle GmbH" se specializací na prevenci a zdravý životní styl.

Služby spojené s poskytováním pojištění jsou již zahrnuty v aktuální nabídce pojišťovny Merkur. Současně rozvíjíme lokální síť profesionálních obchodních partnerů v oblasti prevence a komplexní lékařské péče. Zaměřujeme se na provozovatele fitness center, výživové poradce, poskytovatele wellness a relaxačních programů. Tuto nabídku budeme v nadcházejících měsících pro naše klienty průběžně rozšiřovat. Možnost čerpat širokou škálu výhod mohou zákazníci z České republiky rovněž v ostatních zemích koncernu Merkur.

 
Partnerská spolupráce s Karolínou a Kristýnou Plíškovými
Karolína Plíšková © Vlastimil Vacek
Karolína PlíškováZvětšit obrázek
 

Karolína Plíšková, která momentálně figuruje na čtvrté pozici světového žebříčku WTA, uzavřela společně se svou sestrou Kristýnou, rovněž úspěšnou tenistkou, s rakouskou pojišťovnou Merkur prominentní spolupráci v České republice. Pětadvacetiletá Karolína je nejlepší česká tenistka současnosti a letos se dokonce umístila na špici světového ženského tenisu. Ve své profesionální kariéře vyhrála téměř 30 turnajů v singlu a dvouhře. Na právě skončeném US Open postoupila do čtvrtfinále. Sestry Plíškovy se stávají prvními klientkami rakouské pojišťovny Merkur v České republice.

Karolína s Kristýnou představují pro Merkur ideální partnerství. Jako úspěšné vrcholové sportovkyně ztělesňují přesně ty hodnoty, na které pojišťovna Merkur klade velký důraz. Jedná se především o aktivní způsob života a radost z pohybu, což je důležitým předpokladem pro prevenci zdraví.Tyto zásady bychom chtěli předat také našim klientům. Díky sestrám Plíškovým a s podporou jejich fanoušků se toto poselství dostává k široké veřejnosti nejen na území České republiky, ale také do všech zemí skupiny Merkur.

 
Angažovanost společnosti Merkur v oblasti sportu v České republice

Spolupráce s Karolínou a Kristýnou Plíškovými není jediná činnost společnosti Merkur v České republice zaměřená na sportovní aktivity. Již několik měsíců nese nově vybudovaná hokejová hala v Říčanech u Prahy název Merkur Ice Arena. Na tomto stadionu jsme letos v červenci pro děti ve věku osm až čtrnáct let pořádali ve spolupráci s Martinem Altrichterem, úspěšným českým hokejovým brankářem, Merkur letní hokejový kemp. Mladí hráči a gólmani z České republiky a z Rakouska se během pětidenního kurzu zdokonalili v technice bruslení, ve střelbě, vedení kotouče a v orientaci na ledě během hry. Chlapci i děvčata se tak mohli pod vedením profi trenérů co nejlépe připravit na nadcházející hokejovou sezonu.

 

Pojišťovna Merkur Versicherung AG
Merkur je nejstarší pojišťovnou v Rakousku a současně jednou z předních zdravotních pojišťoven ve střední Evropě. Společnost se zaměřuje především na prevenci zdraví. Motem pojišťovny Merkur je myšlenka „včasné péče dříve, než nastane potřeba léčby". Tato jedinečná filozofie je pro naše zákazníky zárukou kvalitního života. Kompetentním partnerem pro oblast rozsáhlé preventivní péče a zdravého životního stylu je především dceřiná společnost Merkur Lifestyle GmbH. Ze služeb šitých našim klientům na mírů můžeme zmínit například wellness procedury poskytované ve špičkových partnerských hotelech umístěných v zemích skupiny Merkur, pravidelné kontroly zaměřené na včasnou diagnostiku chorob, lékařskou péči a ošetření na renomovaných soukromých klinikách, pořádání sportovních kempů pro děti a mládež, či kurzy vaření a zdravé výživy pořádané věhlasným anglickým kuchařem Jamie Oliverem. Tato myšlenka dělá z pojišťovny Merkur jedničku ve světě prevence zdraví.

Společnost Merkur Lifestyle GmbH
Merkur Lifestyle GmbH, jako dceřiná společnost pojišťovny Merkur, se od roku 1992 úspěšně zaměřuje na činnost spojenou s prevencí zdraví. Tým odborníků složený z lékařů, terapeutů a specialistů na rehabilitaci a wellness poskytuje komplexní služby cílené na zdravý životní styl našich klientů. Pro korporátní partnery, kteří se chtějí angažovat v oblasti péče o zdraví svých zaměstnanců, společnost nabízí rovněž širokou paletu lifestyle programů a benefitů. Jedná se především o masáže, cvičení na pracovišti, pravidelné lékařské prohlídky, dny zdraví, relaxační balíčky a přednášky na téma zdraví.
Link opens in new window www.merkur-lifestyle.cz